Medytacje wewnętrznego dziecka z książki "Powrót do swego wewnętrznego domu" John Bradshaw

Podziel się tym co u Ciebie działa, opisz skuteczne techniki, wszystko to co Ciebie wspiera. Jak zacząć kontakt z wewnętrznym dzieckiem? Rady i sugestie od Ciebie!
Awatar użytkownika
magdalena.rosińska
Aktywni użytkownicy
Posty: 56
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:24
Kontakt:

22 paź 2017, 10:28

Zapraszam na medytacje, mającą na celu odzyskanie wewnętrznego dziecka w Tobie. Otoczenia go opieką i podarowania tego czego potrzebuje.

W komentarzach piszecie, że mam spokojny, kojący i miły głos. Dziękuję♥ Postanowiłam ten fakt wykorzystać i chce się nim podzielić.

Medytacje pochodzą z książki „Powrót do swego wewnętrznego domu”.
Obrazek

John Bradshaw jako jedną z metod nawiązania „kontaktu” ze sobą, proponuje medytacje, odsłuchiwanie afirmacji. Aby dać sobie, w tym wypadku jako niemowlęciu, to czego potrzebowaliśmy. Medytacja w moim przekonaniu to zagłębianie się w Siebie, wsłuchiwanie… na mnie w efekcie końcowym zadziałała bardzo relaksująco.

Powrót do swego wewnętrznego domu John BradshawProponowany w książce tekst należy nagrać, położyć się czy usiąść w spokojnym miejscu i odtworzyć nagranie.

Ja przygotowałam to nagranie dla siebie, żeby sprawdzić jak to działa. Przekazuję je również Wam, bo może też zechcecie spróbować 🙂

Jeśli nie macie książki jestem pewna, że nie przeszkodzi to w sprawdzeniu czy będzie odpowiadać wam taka forma ćwiczeń ze Sobą.

Zachęcam do otwartego podejścia, uruchomienia wyobraźni i przyjęcia emocji, które wywołają przychodzące wspomnienia. Pozwólcie im płynąć, nie zatrzymujcie ich.

Zapraszam! W przerwach między zdaniami… podążaj za tym co widzisz, czuj to co czujesz. Bo każde uczucie jest dobre. Spraw sobie prezent i pobądź ze Sobą, to takie 30 minut dla Siebie ♥

Pierwsza medytacja – odzyskiwanie niemowlęcia (kliknij w poniższe zdjęcie).
medytacja1.jpg
medytacja1.jpg (45.29 KiB) Przejrzano 9180 razyDruga medytacja – odzyskaj swoje małe dziecko (kliknij w poniższe zdjęcie).
medytacjamadziowypl2.jpg
medytacjamadziowypl2.jpg (49.34 KiB) Przejrzano 9180 razy


Medytacja trzecia - odzyskanie PRZEDSZKOLAKA (kliknij w poniższe zdjęcie)
medytacjamadziowypl2.jpg
medytacjamadziowypl2.jpg (49.34 KiB) Przejrzano 9180 razy


-----------------
Autor tekstu i nagrań: Magdalena Rosińska
Źródło: http://madziowy.pl/medytacja-3-odzyskaj ... dszkolaka/
Załączniki
medytacja3madziowypl.jpg
medytacja3madziowypl.jpg (46.58 KiB) Przejrzano 9180 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podziel się, twoje sugestie i rady”