Procesowanie emocji w wewnętrznym kontakcie z dzieckiem we mnie

Linki do filmów, które dotyczą pracy z wewnętrznym dzieckiem. Historii, osobistych opowieści. Metod pracy z wewnętrznym dzieckiem. Z wyłączeniem medytacji.
Awatar użytkownika
magdalena.rosińska
Aktywni użytkownicy
Posty: 56
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:24
Kontakt:

22 paź 2017, 10:42

Zapraszam Was na film, o tym jak nawiązuję kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem. Temat procesowania miałam podjąć na samym początku. Miał to być trzeci czy czwarty film, a nie jedenasty. Mówienie o tym okazało się jednak dla mnie dość trudne, wewnętrznie zablokowana przez strach. Po pierwsze miałam zgrzyt żeby w ogóle nagrać, jak nagrałam to dobry tydzień czekałam, aż przyswoję, poczuję i pojmę przyczynę tego strachu ♥

Przełamałam kolejną ogromną obawę, która w tle kołatała się po mojej głowie. Czy ze mnie nie jest oby na pewno jakaś nawiedzona wariatka?
Co znaczyło, że sama do końca nie pozwalałam sobie na życie tym, co jest dla mnie tak dobre, uzdrawiające. Dzięki czemu zaczęłam na nowo i naprawdę żyć.

Już jestem ♥

Uwielbiam to swoje „szaleństwo”, a ostatnią rzeczą jakiej bym chciała to wrócić do przeszłej, rzekomej „normalności”. Życzę Wam abyście bez obaw stali się szaleńcami i otaczali się podobnymi sobie osobami.

Niesamowicie cieszy mnie fakt, że zaczynają otaczać mnie cudowni ludzie! Coraz ich więcej, ku mojej radości. Kiedy mówię do bratniej duszy „Ale źle się czuję, to chyba te emocje” słyszę „Oddychaj głęboko, jestem z Tobą!„. Kiedy przychodzę do przyjaciółki ze zbolałym gardłem, ona pyta „Co tam zatrzymałaś? Czego nie powiedziałaś?„. Kiedy po raz kolejny opowiadam część swojego życia, płacząc nie mogę prawie mówić, słyszę „Płacz kochana, płacz… to oczyszcza duszę„. Jak ja uwielbiam takie szaleństwo ♥

Kliknij w zdjęcie, by obejrzeć film:
mm.jpg
mm.jpg (109.31 KiB) Przejrzano 7594 razy


Autor: Magdalena Rosińska
Źródło i więcej linków: http://madziowy.pl/kontakt-z-wewnetrzny ... e-film-11/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy, nagrania YouTube”