• Wewnętrzne dziecko, kontakt
  Potrzebuję WSPARCIA! Kontakt z Wewnętrznym dzieckiem, sposobem na zmianę przekonań, na emocjonalne wychowanie świadomości.

  Jeśli dzieje się coś co Cię niepokoi, zadaj pytanie, opisz wątpliwości. Jeśli potrzebujesz wysłuchania, empatii tu znajdziesz osoby, które rozumieją!
  2Posty
  Ostatni post autor: magdalena.rosińska Wyświetl najnowszy post
  12 gru 2017, 12:37
 • Wewnętrzny świat, emocje, potrzeby, przekonania
  To co potrzebuje w Tobie wsparcia! Miejsce na dzielenie się naszymi unikalnymi wewnętrznymi przestrzeniami. Każdy z nas sam tworzy swoją przestrzeń. Jakże różne, ale i tak bliskie!
  10Posty
  Ostatni post autor: Ania Wyświetl najnowszy post
  05 gru 2017, 17:50
 • Związki międzyludzkie
  Potrzebuję WSPARCIA! Relacje miedzy ludźmi, często są okazją by bardziej poznać Siebie. Wspólnie możemy nauczyć się korzystać z wiedzy, która z każdego konfliktu nauczy nas wybrać coś co przyczyni się do wzrostu świadomości.
  1Posty
  Ostatni post autor: magdalena.rosińska Wyświetl najnowszy post
  26 paź 2017, 10:06
 • Ciało, fizyczność, odczuwanie emocji
  Potrzebuję WSPARCIA! Świadomość ciała. Praca nad akceptacją naszych ciał takie jakie są. Świadome odżywianie. Wszystko co dotyczy ciała! Również dolegliwości fizyczne, ból, choroby... Pamiętajcie, że umysł kłamie, a ciało jest zawsze AUTENTYCZNE. Jest to obraz Twojej podświadomości. Brama do emocji!
  0Posty
  Nie ma postów
   
 • Duchowość, świadomość, czucie, obecność
  Potrzebuję WSPARCIA! Sfera totalnie magiczna, zdecydowanie nie realna. Głębia każdego z nas, ta świadomość nieziemska!
  0Posty
  Nie ma postów
   
 • Pomysły, ulepszenia
  Jeśli widzisz, ze czegoś brakuje na forum - zaproponuj zmianę! Jeśli coś nie działa prawidłowo - zgłoś! Stwórzmy razem przestrzeń, w której będzie WSZYSTKO, czego POTRZEBUJEMY!
  0Posty
  Nie ma postów
   
 •  Informacje